SEVKİYAT BİLGİLERİ
– Saatara.com internet sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, Aras Kargo ile, ödemesi şirketimize ait olarak tarafınıza gönderilir.
– Siparişlerinizin kargoya verilme süresi, ödemenin alınmasından itibaren en fazla 3 iş günüdür.

 

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

-Kargo şirketinin teslimatı sırasında, kargo paketinizin zarar gördüğünü düşünüyorsanız, teslim almayıp, kargo personeli yanınızdayken tutanak tutturarak ürünü iade ediniz.  Hasarlı olarak teslim aldığınız ürünleri, aynı gün içinde, info@saatara.com adresi veya 0850 000 00 00 numaralı telefon vasıtasıyla, müşteri temsilcilerimize iletiniz.

Daha sonradan göndereceğiniz hasarlı ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmeyecektir.

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri, size teslim edilen biçimde, tüm içeriğiyle beraber değişim için 30 gün , iade için 7 gün içerisinde tarafımıza gönderebilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi veya kargo poşetinin ön yüzünde bulunan orijinal faturası eksik olan ya da değişim için 30 günü, iade için 7 günü aşmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz.

-Yapacağınız iade ve değişimleri , info@saatara.com adresine yazarak ya da 0850 000 00 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak mutlaka bildiriniz.

-İade ve değişim süreçleri hakkında, 0850 000 00 00 numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

-İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Sadece ayıplı ürünlerin kargo ücreti şirketimiz tarafından ödenecektir. Bu durumlarda yapılan “alıcı ödemeli” kargolar kabul edilmeyecektir.

-İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, banka tarafından iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı, hesabınıza 7 iş günü içinde yapılacaktır.

Kullanım sırasında oluşacak ürün arızaları için, 0850 000 00 00 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.